horuseye.sk Veda, technika či nebodaj Sci-Fi horuseye.sk
Svete malých obrnených fúzačov      Šintava - slobodné (kráľovské) mesto      Kremnické dukáty      Veda, technika či nebodaj Sci-Fi
Začnite klásť jednoduché „naivné“ otázky, ktoré majú vzdelanejší ľudia tendenciu prehliadať. (Michael J. Gelb)
  Elektromobily
  Internet vecí
  Blockchain
  Umelá inteligencia
  Eco - Eco
  Future
  IT
  Sci-Fi
  Napíšte mi

 28892 
Black friday pre bitcoin25.11.2018 

Deň na ktorý sa tešia milióny ľudí po celom svete. Ceny tovaru i služieb padajú. Padajú o desiatky percent. Tak tomu bolo aj tento rok. Musím sa priznať, je to možno iba môj osobný názor, že black friday sa začína v reklame opakovať čoraz častejšie. Povedal by som že skoro každý mesiac. Alebo že by ten čas naozaj tak letel?

Black friday, tento fenomén k nám prišiel spoza veľkej mláky a išlo o veľké výpredaje pred Vianocami. Tie sa konali v piatok po dni vďakyvzdania. Nevyhli sme sa mu ani tento rok. Reklamy naň upozorňovali už niekoľko týždňov vopred. Chýbala mi však reklama na bitcoin. Množstvo expertov či vizionárov nás ubezpečuje, aká je budúcnosť tejto kryptomeny. Aké sú predpovede budúcnosti tejto meny sa dočítame v článku „Top 9 Bitcoin Price Predictions By Experts That Is Hard To Believe“, ktorý bol publikovaný v máji 2018. [1] Cena BTC by sa mala v decembri 2018 pohybovať v rozsahu 17 000 – 115 000 USD. Začiatkom roka 2018 som sa stretol s predpoveďami na úrovni 200 000 – 250 000 USD. Tieto hodnoty sa teraz presúvajú na roky 2020 až 2022. Optimistické predpovede nám však ponúka za 1 BTC milión a viac USD.

Preto ma prekvapila cena za bitcoin, ktorú som zaznamenal ráno na ccn.com 25.11.2018. [3]


Že by sa ťažiari pridali k ostatným obchodníkom a pokúsili sa takto dostať bitcoin do pozornosti čo najširšieho okruhu obyvateľstva Zeme? Zaujímavá taktika. Za povšimnutie stojí skutočnosť, že okrem vypredajú bitcoinu sa začal výpredaj technológii potrebných na ťažbu tejto kryptomeny. [2] Prepad ceny bitcoinu pod 4 000 USD prinútil ťažiarov k predaju technológií.

Ako sa bude vyvíjať trh okolo bitcoinu ukáže budúcnosť. Na jednej strane sa odhaduje prepad na hodnotu 1 500 USD na druhej nám sľubujú milióny. A teraz sa v tom vyznaj.


Zdroje© corycats.sk - horuseye.sk 2012 - 2024